Сільський голова

Козир Людмила Іванівна

У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Поділитися новиною:

У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

1 грудня 2017 року в Нечволодівці відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття спільного міні-проекту Нечволодівської сільської ради та Нечволодівського НВК «Здорові діти - сильна нація - міцна держава!» — переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

1 грудня 2017 року в Нечволодівці відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття  спільного міні-проекту  Нечволодівської сільської ради та Нечволодівського НВК «Здорові діти - сильна нація - міцна держава!" — переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за участі депутата Харківської обласної ради Тетяни Головаш, Нечволодівського сільського голови Людмили Козир, голови ініціативної групи міні-проекту, депутата Куп'янської районної ради Миколи Дяченка та місцевої громади.

В ході реалізації міні-проекту в центрі села Нечволодівка встановлений спортивний тренажерний майданчик за кількістю 8 тренажерів:

  • Тренажер для сідничних, привід. і відвід. м’язів стегна – Твістер;
  • «Хос Райдер»;
  • Повітряний ходок;;
  • Орбітрек.;
  • Тренажер для м’язів біцепсу - Ричажна тяга;
  • Гребний тренажер;
  • Тренажер пресу  «Аб костер";
  • Жим горизонтальний-Верхня тяга-Жим ногами

Упевнені, що реалізація міні-проекту сприятиме зміцненню спортивної бази та розширенню соціальної інфраструктури села, а також підвищенню культурного рівня та свідомості сільської громади, вирішенню проблеми щодо залучення сільської молоді до здорового способу життя та заняттям фізкультурою і спортом.

Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Альбом: У Нечволодівці завершено реалізацію обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/11726 | Переглядів: 131Дата публікації: 11:05 04.12.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада