Сільський голова

Козир Людмила Іванівна

18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола.
  18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам\

Поділитися новиною:

18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола.

«Слабкість нашої демократії в тому, що ми не були готові,небагато було таких лідерів,які дивились далеко вперед». В’ячеслав Чорновіл.

  18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола, який народився 24 грудня у переддень Різдва Христового. З цієї нагоди оформлена книжкова виставка та проведена  тематична бесіда «Не згасне пам'яті свіча». Чорновіл – це український Мойсей, який пробудив, запалив і повів за собою мільйони українців. Так, на долі В'ячеслава лежала десниця Господня. Він був людиною вибухової енергетики, людина когорти нескорених, полум'яний борець за Незалежність України. Він створив РУХ. Він жив Рухом. І він загинув в Русі. І своєю останньою краплиною крові оросив нашу землю. Долучившись до відзначення 80- річниці від дня народження лідера українського національно-визвольного руху, борця за незалежність, лідера Народного Руху України, журналіста, народного депутата Верховної Ради України В’ячеслава Чорновола оформили і презентували виставку «В його серці жила Україна», на якій представлені книги та книжково-газетні матеріали про життя та громадську діяльність Героя України, який спалахнув, як висока зірка на українському політичному небосхилі і навіки залишився там, у небі наших надій, нашої Правди і нашої Волі.


Альбом:   18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола. Альбом:   18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола. Альбом:   18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола. Альбом:   18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола. Альбом:   18 січня у Нечволодівській бібліотеці та клубі вшанували пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола.
Web-адреса: nechvolodivka.kupyansk.info/news/id/12160 | Переглядів: 49Дата публікації: 08:16 20.01.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада