Сільський голова

Козир Людмила Іванівна

Шевченкове слово не старіє у віках!

Поділитися новиною:

Шевченкове слово не старіє у віках!

З 12 по 16 березня 2018 року в Нечволодівському НВК пройшли Шевченківські дні, присвячені 204 річниці з дня народження Тараса Шевченка.

В рамках заходів було проведено: виставку ілюстрацій до творів Кобзаря "Ми тебе не забули, Тарасе"; конкурс віршів "Живий Шевченко"; усний журнал "Ти з нами, Тарасе"; демонстрацію фільма про життя і творчість Т.Г.Шевченка; літературно-музичну композицію "Хай палає свічка ...". Активну участь у підготовці та проведеннні взяли вчителі НВК: Павлюк Н.О., Денисенко Н.О., Козир В.М., Дяченко М.О.

Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках! Альбом: Шевченкове слово не старіє у віках!
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/12677 | Переглядів: 88Дата публікації: 08:58 19.03.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада