Сільський голова

Козир Людмила Іванівна

Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру!

Поділитися новиною:

Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру!

05 та 06 квітня2018 року учні Нечволодівського НВК взяли участь у заходах, присвячених Міжнародному дню спорту заради розвитку та миру.

У рамках відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру учні закладу взяли участь у наступних заходах: змаганнях з міні-футболу, дартсу; вправах на підтягування та піднімання гирі; перетягуванні канату; стрільби з пневматичної гвинтівки; перегляді фільму "Кращі спортсмени України".

Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру! Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру! Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру! Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру! Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру! Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру! Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру! Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру! Альбом: Відзначаємо Міжнародний день спорту заради розвитку та миру!
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/12815 | Переглядів: 75Дата публікації: 12:30 06.04.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада