Сільський голова

Козир Людмила Іванівна

12 травня 2018 року в Нечволодівському сільському клубі до Дня Матері відбулася виставка дитячих робіт «Мати і дитя».
12 травня 2018 року в Нечволодівському сільському клубі  до Дня Матері відбулася виставка дитячих робіт «Мати і дитя».

Поділитися новиною:

12 травня 2018 року в Нечволодівському сільському клубі до Дня Матері відбулася виставка дитячих робіт «Мати і дитя».

• Виставка дитячих робіт для Найдорожчих, наймиліших матусь! «У кого мати рідненька, у того й сорочка біленька. У дитини болить пальчик, а в матері - серце».

 У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято - День матері. Свято матері - свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Свято прийшло до нас із забуття, переживши нещадні заборони, й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері.
    Свято матері з'явилося в Америці. Вперше його відсвяткували у Філадельфії 10 травня 1908 року з ініціативи американки Анни Джар- віс на знак пошани й любові до її передчасно померлої неньки.
      Згодом це свято перейняли жінки Європи, а в 1929 році його вперше відсвяткували на Галичині з ініціативи Союзу українок.
      Потім свято заборонили. І ось його знову відроджено. А разом із ним наші серця багатшають теплом і лагідним, як сонечко, словом «мама». І нині в західній Україні широко відзначається це свято!

Хочемо трохи похвалитися талантами нашого гуртка" Умілі руки" , адже серед них є діти, ще й зовсім юні, маленькі, котрі недавно долучилися до клубного життя .

Звичайно, головне у дитячій творчості не результат, а сам процес. Але коли є що показати, то чом би й ні? Ця експозиція – лише крихітна частина вдячності матері, найдорожчій людини в житті кожної дитини.

Web-адреса: nechvolodivka.kupyansk.info/news/id/13250 | Переглядів: 23Дата публікації: 09:58 15.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада