Сільський голова

Козир Людмила Іванівна

Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай"
Районний фестиваль патріотичної пісні \"Живи і пам`ятай\"

Поділитися новиною:

Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай"

12 травня в Нечволодівському сільському клубі відбувся районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" за участю відділу культури і туризму Куп`янської райдержадміністрації.

12 травня 2018 року в Нечволодівський сільський клуб завітали гості, на щорічний фестиваль патріотичної пісні «Живи і пам`ятай». У фестивалі взяли участь 29 аматорів пісенної творчості з 15 сільських клубних закладів – Ягідненського, Піщанського, Кіндрашівського, Пристінського,  Курилівського – 1, Кругляківського, Сеньківського, Курилівського, Гусинського, Нечволодівського, Колісниківського, Грушівського, Благодатівського, Моначинівського сільських клубів та Новоосинівського сільського будинку культури.

Традиційно, фестиваль патріотичної пісні відкрила начальник відділу культури і туризму Куп`янської райдержадміністрації Ірина Вікторівна Користіна, а учасників та глядачів привітала зі святом та побажала вдалих виступів. Для привітання надали слово Нечволодівському сільському голові Козир Людмилі Іванівні.

 До свята долучилися і сільські голови – цьогоріч своїх аматорів підтримували Пристінський сільський голова Василь Олексійович Боков та Курилівський сільський голова Володимир Васильович Серпокрил.

Пісні про буремні воєнні роки та пісні про нашу неньку-Україну, які звучали зі сцени, нікого не залишили байдужими. Оплески глядачів – найголовніша винагорода для учасників фестивалю, а подяки від відділу культури і туризму, які отримав кожен аматор пісенної творчості – визнання їх майстерності та таланту.

Ми дякуємо відділу культури і туризму Куп`янської райдержадміністрації, всім учасникам фестивалю, що цього року завітали до нашого Нечволодівського сільського клубу, щоб згадати і вшанувати усіх, хто наближав День Перемоги у далеких 1940-х роках та віддати шану героям нашого часу, які ціною власного життя захищають Україну на сході нашої держави.

Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай" Альбом: Районний фестиваль патріотичної пісні "Живи і пам`ятай"
Web-адреса: nechvolodivka.kupyansk.info/news/id/13252 | Переглядів: 38Дата публікації: 11:32 15.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада