Сільський голова

Козир Людмила Іванівна

13-й день табору - День фізкультури і спорту.

Поділитися новиною:

13-й день табору - День фізкультури і спорту.

14 червня 2018 на базі Куп'янської ДЮСШ відбулися спортивно-оздоровчі заходи серед вихованців пришкільного табору "Сонечко" Нечволодівського НВК.

Змагання проходили у таких видах спорту: кидки баскетбольного м'яча на в лучення у кошик, з дартсу, з настільного тенісу, із шашок, із шахів, з велосипедного спорту, бадмінтону. В особистому заліку визначено переможців та нагороджено грамотами:

- Вишневський Іван - з дартсу, кидки баскетбольного м'яча;

- Луганський Богдан - із шашок;

- Зохно Микита - з настільного тенісу;

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних успіхів.

 

Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту.
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/13707 | Переглядів: 60Дата публікації: 13:10 14.06.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада